Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:33
English to Polish
Ada, zatrzymali was? Mar 23, 2003

By³o jechaæ z nami.

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 06:33
Armenian to Polish
+ ...
Mia³am na mysli tych z baru!!........:))))) Mar 23, 2003

...co mieli ³yse radary...haha-ha!!!

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:33
English to Polish
lokalizacja c.d. Mar 24, 2003

Piotr B., znany równie¿ jako syntaxpb, który niestety nie móg³ dotrzec na pa³³a³, ¿eby wspomóc Elê przy opowieœciach o lokalizacji, przys³a³ mi link do strony na ten temat. Jak ktoœ ma ochotê poczytaæ, bardzo proszê: http://www.argos.com.pl/pl/whitepapers/Wyzwania%20Lokalizacji_PL.pdf

 
PAS
PAS  Identity Verified
Local time: 06:33
Polish to English
+ ...
Moi drodzy Mar 24, 2003

Bardzo wszystkim dziêkujê za mi³o spêdzony czas w mi³ym miejscu, nawet z konkurencyjnym pa³³a³em przy stoliku obok.
Mi na pocz¹tku trochê siê nieswojo zrobi³o, bo takich panów przedtem w tym (sk¹din¹d bardzo mi³ym) przybytku nie widzia³em, no ale jak widaæ ch³opcy wypili i poszli.

Dziêki raz jeszcze,

Pawe³ Skaliñski


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 06:33
German to Polish
... i ja do³¥czam ;-) do podziêkowañ... Mar 25, 2003

...za organizacjê, sympatyczne towarzystwo, okazjê do pos³uchania i pogadania (to ostatnie wa¿ne, oj!;) Do zobaczenia na prze³omie wiosny, która jeszcze chwila i rozœwietli, rozciepli i rozkwitnie (u nas na Zachodzie Ÿdziebko pryndzej;), a ptokiem oznajmi przybycie, a latem, co tu¿ za PASem To co, wstêpnie na œw. Jana?

Pozdrawiam serdecznie
Darek

PS
Zainteresowani/-e bêd¹ wiedzieli
... See more
...za organizacjê, sympatyczne towarzystwo, okazjê do pos³uchania i pogadania (to ostatnie wa¿ne, oj!;) Do zobaczenia na prze³omie wiosny, która jeszcze chwila i rozœwietli, rozciepli i rozkwitnie (u nas na Zachodzie Ÿdziebko pryndzej;), a ptokiem oznajmi przybycie, a latem, co tu¿ za PASem To co, wstêpnie na œw. Jana?

Pozdrawiam serdecznie
Darek

PS
Zainteresowani/-e bêd¹ wiedzieli/a³y do kogo ten smiley z tytu³u.
Collapse


 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 06:33
Polish
+ ...
i ja te¿ Mar 25, 2003

dzieki za zebranie nas do kupy w jednym miejscu czasoprzestrzeni
dziêki tako¿ za przyjêcie mnie serdecznoœciami bez ¿adnej obcinki itp.
œciskam wszystkimi oœmioma mackami


 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 06:33
English to Polish
+ ...
pozostaj¹c w zgodzie... Mar 25, 2003

z ostatnio wyznawan¹ przeze mnie staropolsk¹ zasad¹ "lepiej póŸno, ni¿ wcale" dorzucam niniejszym swoje trzy eurocenty na o³tarz powszechnego dziêkczynienia !!!

Niemniej jednak, domagam siê stanowczo kompromituj¹cych zdjêæ, a nawet fotomonta¿y, które dowodzi³yby wy¿szoœci pa³³a³a równonocnego nad pa³³a³em przesileniowym.

A na razie wycieram ³zy radoœci kitk¹ na koñcu ogona i tego¿ wszystkim ¿yczê.
...
See more
z ostatnio wyznawan¹ przeze mnie staropolsk¹ zasad¹ "lepiej póŸno, ni¿ wcale" dorzucam niniejszym swoje trzy eurocenty na o³tarz powszechnego dziêkczynienia !!!

Niemniej jednak, domagam siê stanowczo kompromituj¹cych zdjêæ, a nawet fotomonta¿y, które dowodzi³yby wy¿szoœci pa³³a³a równonocnego nad pa³³a³em przesileniowym.

A na razie wycieram ³zy radoœci kitk¹ na koñcu ogona i tego¿ wszystkim ¿yczê.
)
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:33
English to Polish
o zdjêcia molestujcie leffa, Mar 25, 2003

który mia³ aparat cyfrowy i zdjêcia ma w komputerze ju¿ od soboty

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 06:33
English to Polish
+ ...
In memoriam
leff siê nie da molestowaæ... Mar 25, 2003

albowiem poniewa¿ ju¿ w poniedzia³ek, oko³o po³udnia, wys³a³ zdjêcia na Powwow Board - widaæ by³y zbyt kompromituj¹ce skoro nie chc¹ ich pokazaæ

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 06:33
Armenian to Polish
+ ...
Dziêkujê "tygru+2" towarzystwu... Mar 25, 2003

..za szybki i komfortowy dojazd i za dopilnowanie parasolki..:)
My special "hello" to Very Patient Pilot...:))))


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 06:33
Armenian to Polish
+ ...
sorry....you have to add: to your VPP...:( Mar 25, 2003



 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 05:33
English to Polish
Leffie, Mar 25, 2003

a to na pewno by³y TE zdjêcia?

 
Jarosław Olszewski
Jarosław Olszewski
Poland
Local time: 06:33
English to Polish
+ ...
:) Mar 25, 2003

no to skoro wszyscy sie sciskamy i dziekujemy to ja tez wszystkim podziekuje za mile spotkanie, szczegulne podziekowania dla tygru za mile przyjecie mnie w swoje progi... CHEERS!!!

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 06:33
English to Polish
+ ...
In memoriam
lim0nko Mar 25, 2003

No co Ty? Wybra³em tylko te mniej kompromituj¹ce. Pozosta³e zachowa³em dla siebie i wykorzystam je w odpowiedniej chwili. Tak wiêc TE zdjêcia na razie chowam w zanadrzu

 
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO  Identity Verified
Local time: 06:33
English to Polish
+ ...
thank u guys Mar 25, 2003

Nie wiem, Kuba, jak to zrobi³eœ, ale choæ nie przyszed³eœ - to chyba mnie zarazi³eœ. (Nie powiem przecie¿ wprost, ¿e gard³o i oskrzela siad³y mi od biernego wypalenia kilkuset papierosów w czasie pa³³a³³u - a je¿eli ju¿, to raczej od tych papierosów, którymi raczyli siê pa³³a³³owicze konkurencyjni).
PóŸno bo póŸno, ale te¿ do³¹czam siê do dziêkczynnego chóru: œpiewam (co prawda chrypliwie) w podziêce wszystkim uczestnikom za to, ¿eœmy siê znowu spotk
... See more
Nie wiem, Kuba, jak to zrobi³eœ, ale choæ nie przyszed³eœ - to chyba mnie zarazi³eœ. (Nie powiem przecie¿ wprost, ¿e gard³o i oskrzela siad³y mi od biernego wypalenia kilkuset papierosów w czasie pa³³a³³u - a je¿eli ju¿, to raczej od tych papierosów, którymi raczyli siê pa³³a³³owicze konkurencyjni).
PóŸno bo póŸno, ale te¿ do³¹czam siê do dziêkczynnego chóru: œpiewam (co prawda chrypliwie) w podziêce wszystkim uczestnikom za to, ¿eœmy siê znowu spotkali, a w szczególnoœci dziêkujê mocnej grupie (Natalia+Ana+Wit), która odprowadzi³a mnie na dworzec W-wa Wschodnia w przekonaniu, ¿e stamt¹d maj¹ bli¿ej na pojazd, który mia³ ich zawieŸæ do domu.

Do zobaczyska za jakiœ kwarta³
Nela
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »